Trimo Slovakia
LinkedInEnglishKontaktDomovZväčši vzdialenosť riadkovZväčší písmoTlač
Aktuálne
Uvedenie novinky Trimoterm Design na oslavu 40. výročia panelov Trimoterm Spoločnosť Trimo v posledných 40 rokoch vyrobila viac ako 50 miliónov metrov štvorcových panelov, ktoré boli vyu...
Transportný terminál v prístave olympijského mesta Soči je "oblečený" do fasádneho systému Qbiss One Impozantný transportný terminál bol prvou dominantou, ktorá privítala navštevníkov prichádzajúcich do dejiska z...

Najnovšie správy

27.11.2014Novinky

Uvedenie novinky Trimoterm Design na oslavu 40. výročia panelov Trimoterm

Spoločnosť Trimo v posledných 40 rokoch vyrobila viac ako 50 miliónov metrov štvorcových panelov, ktoré boli využité na objektoch vo viac ako sedemdesiatich krajách na všetkých piatich kontinentoch. Riešenia s panelmi Trimoterm boli použité na mnohých prestížnych projektoch známych a uznávaných značiek ako je napríklad IKEA, Nestlé, BMW, Mercedes, Volvo, Gillette, Tesco, Baumax a mnoho ďalších. viac »
20.03.2014Novinky

Transportný terminál v prístave olympijského mesta Soči je "oblečený" do fasádneho systému Qbiss One

Impozantný transportný terminál bol prvou dominantou, ktorá privítala navštevníkov prichádzajúcich do dejiska zimných olympijských hier v Soči po mori. Budova so svojimi dynamickými tvarmi a farebným riešením pripomína loď na mori. Projekt bol pre spoločnosť Trimo skutočnou výzvou, pre ktorú bolo potrebné vyvinúť nové riešenia ušité na mieru tohto projektu. Architekti objektu so svojou kreativitou expandovali aj do konštrukcií objektu a celkového vonkajšieho vzhľadu, pričom bolo potrebné relaizovať niekoľko unikátnych riešení. viac »
05.10.2012NOVINKY

Inovativne a odvážne architektonické riešenia ocenené už piaty krát

4. října 2012 – Společnost Trimo dnes již popáté udělila architektonická ocenění Trimo Architectural Awards. Letos byli vítězové vyhlášeni prostřednictvím online předávacího ceremoniálu, při kterém byly nejlepší architektonické práce představeny celému světu. viac »
10.04.2012Novinky

Výrobné centrum McLaren získalo ocenenie na MIPIM 2012

Cannes, 8. marec 2012 - Výrobné centrum McLaren, ktoré je oblečené do Trimovho inovatívneho modulárneho fasádneho systému Qbiss One, získalo na najprestížnejšom medzinárodnom veľtrhu investícií a nehnuteľností MIPIM 2012 ocenenie za najlepší priemyselný a logistický objekt. viac »
20.03.2012Novinky

Tohtoročná súťaž Trimo Architectural Award podporuje odvážne a inovatívne riešenia

Letošní ročník soutěže Trimo Architectural Awards podněcuje vývoj odvážných, inovačních a udržitelných řešení Slovinsko, Trebnje, 8. března 2012 – Pořadatelé mezinárodní soutěže Trimo Architectural Awards, která se letos bude konat již popáté, zvou architekty z celého světa, aby předložili své práce, které v sobě odrážejí nejnovější architektonické trendy. Novinkou tohoto ročníku soutěže je kategorie „Future Dreams Award“ věnovaná tvorbě vizionářských projektů, které se řídí principy udržitelného rozvoje a přinášejí progresivní architektonická řešení.V uplynulých čtyřech ročnících společnost Trimo udělila 35 ocenění v celkové hodnotě 125 000 eur. viac »
dozadu1234dopredu